E-mailová adresa nebude nikde zverejnená, je potrebná ako vaše prihlasovacie meno a pre portál MôjEvent na komunikáciu s vami.Uvedenie vášho pohlavia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí.


Uvedenie vášho dátumu narodenia je potrebné pre kontrolu zaradenia do správnej kategórie pri každom podujatí. Dátum zadávajte vo formáte D.M.RRRR


Telefóne číslo slúži na zasielanie vašich výsledkov, formou SMS správy, priamo na podujatiach, ktoré takúto službu poskytujú.

Uvedenie vašej adresy je potrebné pre zrealizovanie on-line platby prostredníctvom portálu MôjEvent.*Súhlas so spracovaním údajov:

Odoslaním prihlášky súhlasíte s podmienkami servera MojEvent.sk.

V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v jeho platnom znení súhlasím s tým, aby správca portálu MôjEvent spracoval moje osobné údaje uvedené v tejto prihláške pre účely vedenia evidencie účastníkov. Zároveň súhlasím s využitím môjho e-mailu, na zasielanie informácií súvisiacich s organizovaním podujatí a prevádzkou stránky MojEvent.sk.
Vyhlasujem, že som dostatočne pripravený /á pre účasť na zvolenom podujatí, som zdravý /á, absolvoval /a som potrebnú lekársku prehliadku a zúčastňujem sa na vlastnú zodpovednosť. Súčasne dávam svoj súhlas na zverejnenie obrazovej dokumentácie (fotografie a video) z podujatia, na ktorých som zachytený /á, zároveň súhlasím s ich využitím na marketingové účely podujatia.


*Povinné polia

Čo sa kde deje?

Kontakt na registračný portál: info(zavináč)mojevent.sk
Aktuálne informácie a komentáre od organizátorov a účastníkov podujatí, prispejte aj vy.
Vkladanie príspevkov je možné len pre registrovaných užívateľov.